پیشنهاد ما به شما مخاطبین عزیز برای خرید چراغ حیاطی ارزان و باکیفیت این است که مطالب این مقاله را با دقت مطالعه کنید. راهنمایی و نکات ارائه شده در این مطلب جهت خرید چراغ حیاطی و باغی حاصل گردآوری مطالب ارزشمند مربوطه است که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد و برای خرید شما مفید واقع شود. لطفا همراه ما باشید

خرید چراغ حیاطی ارزان ایستاده

معمولا برای روشنایی معابر و مکان های باز و عمومی، از چراغ هایی به نام چراغ های حیاطی استفاده خواهند کرد که این نمونه از چراغ ها در گروه چراغ های پارکی قرار گرفته و در کیفیت و قیمت های مختلفی در بازار موجود می باشند.

چراغ حیاطی ارزان و باکیفیت

چراغ حیاطی ارزان

البته در میان نمونه های تولید شده بیشترین بخش خرید و فروش مربوط به خرید چراغ حیاطی ارزان ایستاده خواهد بود، به طوری که این محصول طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

معرفی انواع چراغ حیاطی ارزان

اصولا طراحی چراغ های حیاطی، برای محیط های بازی  مانند حیاط می باشد، البته این بدان معنا نیست که صرفا این چراغ ها را در حیاط استفاده کنیم، بلکه در هر گونه فضای بازی مانند خیابان ها، پارک ها و معابر قابل استفاده خواهد بود و در حقیقت سیستم این نمونه از چراغ ها به گونه ای طراحی شده اند، که در فضا های باز و عواملی مانند سرما و گرما از خود مقاومت نشان می دهند.

معمولا چراغ های حیاطی ارزان از لحاظ نوع و شکل ظاهری، از تنوع بالایی برخوردار نمی باشند و انواع چراغ حیاطی شامل چراغ حیاطی ایستاده، چراغ حیاطی سقفی و چراغ حیاطی دیواری می باشد، که چراغ حیاطی سقفی بیشتر برای بالای درب ها و سقف استفاده شده و از چراغ حیاطی دیواری، معمولا در روی دیوار محیط های باز، راهرو ها و حتی داخل منازل هم استفاده خواهد شد.

چراغ حیاطی ارزان و باکیفیت

چراغ حیاطی ارزان

اما چراغ حیاطی ایستاده در سه سایز پایه کوتاه، بلند و متوسط طراحی شده است، که نمونه ی پایه بلند این چراغ بیشتر در خیابان ها، پارک ها و معابر عمومی استفاده می گردد.

و هم چنین لامپی که درون چراغ های حیاطی استفاده می شود، از لامپ های معمولی و یا رنگی بوده، که با توجه به مکانی که چراغ در آن نصب می شود، نوع لامپ هم انتخاب می گردد.

البته لازم به ذکر است که، ویژگی بارز لامپ های چراغ حیاطی ارزان، مقاومت کم آن در شرایط بسیار سخت آب و هوایی می باشد و در حقیقت این مقاومت کم می تواند به علت جنس پایه و بدنه ی چراغ بوده، که از آلومینیوم و مواد سبک و معمولی انتخاب می گردد، تا بتوانند هزینه ها را کاهش دهند

راهنمای خرید چراغ حیاطی ارزان و باکیفیت در فروش فوق العاده

در واقع چراغ حیاطی از جمله چراغ های پر کاربرد بوده، که استفاده از آن ها برای ایجاد روشنایی در فضا های باز الزامی است و حتی در مکان هایی مانند معابر، خیابان ها و پارک ها به تعداد زیادی از این دسته چراغ ها احتیاج خواهیم داشت.

چراغ حیاطی ارزان و باکیفیت

چراغ حیاطی ارزان و باکیفیت

بنابراین اگر به دنبال چراغ های حیاطی با کیفیت و در عین حال ارزان می گردید، بهتر است که در زمان هایی خرید نمایید، که جشنواره های فروش فوق العاده شامل حال این محصولات شده است.

و در نظر داشته باشید چراغ حیاطی ارزان و باکیفیت فقط در این مواقع خرید مطمئنی است و در غیر اینصورت ارزانی بیش از حد هم نشانه کیفیت پایین است و باید مراقب بود

خرید چراغ سردری هم مهم است

معمولا فروش چراغ سردری ارزان با کیفیت عالی و مدل های جدید از سوی مرکز ها و نمایندگی های فروش این محصول ها که از طرف کارخانه ها تعیین گشته اند صورت می گیرد.

عرضه نوع کالا ها با قیمت های بسیار مناسب با استفاده از روش های گوناگونی انجام می پذیرد. مشتری ها از این کالا ها استقلال می نمایند. به همین دلیل این گونه از مرکز ها در نقاط مختلف کشور مشغول سرویس دهی به مراجعه کننده های خود می باشند و در حال حاضر عرضه کنندگان معتبر اینترنتی چراغ های حیاطی ارزان نیز بسیار فعال هستند

این کالا ها به این منظور تولید می گردند که خریدار های زیادی آن ها را به جهت قرار دادن در سر در ساختمان های خود خریداری می نمایند. این کالا ها از مرغوبیت معمولی برخوردار می باشند.

درست است که جنس چراغ سردری یکی از عوامل دخیل در قیمت گذاری کالا ها می باشد. اما برخی از فروشگاه ها هستند که نمونه های با کیفیتی را با قیمت مناسب به مردم می فروشند. این مرکز ها قصد دارند که با انجام این کار توجه همگان را به محصول های خود جلب نمایند.

چراغ حیاطی ارزان و باکیفیت

چراغ سردری ارزان و باکیفیت

چراغ سردری ارزان و باکیفیت در بازار ایران از طریق مراکزی به مردم عرضه می گردد که کالا های خود را در حراج ویژه قرار می دهند. بیشتر خریدار ها همواره در تلاش هستند که بتوانند محصولات مورد نیاز خود را با پرداخت مبلغ های پایین خریداری نمایند.

آن ها با استفاده از این روش می توانند تعداد زیادی از نمونه های دلخواه خود را تهیه کنند. این راه کار فروش هم برای فروشنده ها و هم برای خریدار ها سود های زیادی را در بر دارد. به همین دلیل بیشتر آن ها ترجیح می دهند که از این شیوه برای انجام خرید و فروش خود استفاده کنند.

شرکت های تولید کننده چراغ‌ های سردری خیاطی و محوطه ای سعی بر این دارند که این نمونه از محصول ها را با طرح های متفاوت و چشم گیر به مرحله تولید برسانند. یکی از محصول هایی که آن ها تهیه می نمایند چراغ حیاطی ایستاده می باشد.

این کالا به دلیل طرح های زیبایی که دارد توانسته است توجه خریدار ها را به سوی خود جلب نماید. به طور کلی تولید کننده چراغ خیاطی برای این که نمونه های خوبی را وارد بازار فروش نمایند به سلیقه های مشتری ها اهمیت می دهد تا تولیدات خود را با توجه به سلائق و علائق آن ها بفروشد.

از این رو می توانند رضایت آن ها را به دست آورند و به جایگاه بالا تری در این بازار دست یابد. آن ها با اعتبار زیادی که به دست می آورند جای خود را در بین کردم و همین طور در میان همکار های خود حفظ می کنند.

مشتری ها برای خرید چراغ سردری حیاطی ارزان قیمت با جدیدترین طرح ها می توانند راه کار های متعدد و متفاوتی را به کار برند. یکی از این راه ها این است که به مرکز های فروشی مراجعه نمایند که همیشه محصول های شان را در حراج ویژه قرار می دهند.

در این صورت می توانند طرح های متنوعی از کالا ها را از نزدیک مشاهده نمایند و پس از بررسی درجه کیفی و قیمت محصول ها نوع مورد نظر خود را خریداری کنند.

شرکت هایی که به ساخت چراغ سردری مشغول می باشند نمونه های مردم پسندی برای این کار طراحی می کنند.

منبع: گروه تجاری الین

از چراغ حیاطی دیواری نیز غافل نشوید

بیشتر افرادی که خانه های بزرگی دارند و همیشه به دنبال یک دکوراسیون شیک و زیبا میگردند چراغ های دیواری کمک زیادی به آنها میکند.

از این چراغ های دیواری ارزان که هم میتوانید از نور در دکوراسیون خانه استفاده کنید و هم از زیبایی آن برای زیبا و شیک کردن دکوراسیون خانه استفاده کنید در گذشته نیز انواع چراغ های دیواری طراحی شده بود که بیشتر برای روشنایی از آن استفاده می کردند اما امروزه این چراغ های دیواری در انواع طرح و مدل ها طراحی شده اند.

از چراغ های حیاطی دیواری ارزان هم میتوانید از روشنایی آن استفاده کنید و هم زیبایی آن. برای خانه های بزرگ و خانه هایی که دارای راهرو های بزرگ هست استفاده از این چراغ ها بیشنر به شما کمک میکند چراغ های دیواری معمولا دارای طرح های مختلف و زیبایی هستند و همچنین  نور چراغ ها در انواع رنگ ها طراحی شده است

چراغ حیاطی ارزان و باکیفیت

چراغ دیواری ارزان و باکیفیت

میتوانید از این چراغ های ارزان  برای زیبا و شیک کردن خانه استفاده کنید همچنین کاربرد مثبت این چراغ ها این است که نور مناسب و کمی دارد شب برای اینکه خانه کاملا تاریک نشود به عنوان شب خواب نیز میتوانید از آن استفاده کنید.

در انتخاب چراغ های دیواری ارزان حتما دقت کنید تا با توجه به دکوراسیون خانه ی خود چراغ را انتخاب کنید زیرا این چراغ ها در طرح و مدل های مختلفی طراحی شده است و هرکدام برای سبک های مختلف دکوراسیون خانه طراحی شده اند.

برای مثال اگر سبک خانه ی شما سنتی است از چراغی استفاده کنید که با سبک دکوراسیون خانه ی شما سازگاری داشته باشد و هماهنگ باشد.اگر از این چراغ ها در جاهای مناسب در دکوراسیون خانه استفاده کنید حتما به شما برای طراحی یک دکوراسیون شیک و زیبا کمک میکند.

چرا از چراغ های دیواری استفاده کنیم؟

چراغ دیواری جرو وسایل هایی در دکوراسیون خانه است که هم کاربرد زیادی در خانه دارد و هم بدلیل ظاهر زیبایی که دارند به شما برای طراحی دکوراسیون شیک و زیبا کمک می کند. بدلیل اینکه این چراغ ها در انواع طرح و رنگ ها طراحی شده اند سعی کنید در خرید آن دقت کنید اگر دکوراسیون کلاسیک دارید از چراغ هایی استفاده کنید که با دکوراسیون خانه هماهنگ باشد

چراغ حیاطی ارزان و باکیفیت

چراغ دیواری ارزان و باکیفیت

یکی از وسایل هایی که باعث می شود دکوراسیون خانه ی شما شیک و مدرن باشد این چراغ ها هستند پس سعی کنید در بخش های مناسب خانه از آن استفاده کنید برای مثال راهرو و پذیرایی و اتاق خواب بهترین محل برای نصب چراغ دیواری هستند

منبع: وب‌سایت اتاق

نکات مهم هنگام خرید چراغ حیاطی ارزان

تعیین نوع

اولین نکته در خصوص خرید چراغ حیاطی ارزان توجه به نوع آن است که برای این منظور شما خریداران عزیز می توانید با مطالعه بخش قبلی از سری مقالات فروشگاه ایوان نور به نکات قابل توجهی در خصوص تک تک مدل های موجود از این محصولات روشن کننده محیطی دست پیدا نمایید.

اندازه و وزن

مورد دوم برای انتخاب چراغ حیاطی ارازن توجه به اندازه و وزن محصول است. سعی کنید متناسب با متراژ حیاط خود اقدام به خرید چراغ برای آن کنید. اگر قصد خرید مدل های پایه دار را دارید حتما به اندازه و وزن پایه های آنان نیز توجه داشته باشید. فراموش نکنید که هزینه مصرف برق در کشورمان خیلی هم مقرون به صرفه نیست و به همین سبب بهتر است به اندازه سری و سر پیچ به کار رفته در آن توجه خاصی داشته باشید.

جنس سری چراغ

پس از دقت در دو نکته فوق به جنس سری و قاب محافظتی از لامپ داخل محصول نیز توجه نمایید. یادتان باشد چراغ های حیاطی در محیط هایی باز با امکان وقوع هر نوع حادثه ای اعم از وزش تندبادها، باران های شدید و حتی گرمای بسیار زیاد ناشی از نور خورشید در تابستان ها مواجه هستند و درجه کیفی آنان در این زمینه بایستی برایتان بسیار مهم باشد.

تعداد شعله

معمولا اغلب چراغ های حیاطی بصورت تک شعله ای هستند اما باز با این حال مدل هایی با شعله های بیشتر نیز از سوی تولید کنندگان طراحی و به بازار عرضه شده است که شما عزیزان می توانید بسته به بزرگی و کوچکی حیاط خود و همچنین انتظاری که از آن ها دارید در این زمینه تصمیم گیری کنید.

نوع لامپ مصرفی

حواستان را خوب جمع کنید تا چراغ حیاطی مدنظرتان از قابلیت همخوانی با طیف گسترده ای از لامپ ها و بخصوص لامپ های کم مصرف برخوردار باشد. فراموش نکنید که نوع لامپ در میزان روشنایی، رنگ نور و از همه مهمتر دوام آن بسیار حائز اهمیت است.

شعاع روشنایی

در هنگام انتخاب و خرید چراغ حیاطی خود حتما به میزان شعاع روشنایی آن نیز گوشه چشمی داشته باشید. در واقع باید بدانید که این میزان روشنایی محصول است که نشان می دهد بایستی در فواصل مکانی چند متر به چند متر از این قبیل محصولات استفاده نمایید.

انتخاب رنگ و طرح

اینکه چراغ حیاطی شما از چه رنگ و طرحی برخوردار باشد، موضوعی است که بسته به سلیقه و نظر خودِ شما عزیزان دارد. اما باز با این حال پیشنهاد می کنیم در این خصوص نیم نگاهی به معماری ساختمان و خانه خود داشته باشید تا اگر بطور مثال معماری سازه شما به سبک کلاسیک بود از چراغ هایی با طرح کلاسیک و اگر مدرن بود دست به دامن محصولاتی با سبک و سیاق جدید و امروزی شوید.

فراموش نکنید یکی از وظایف چراغ های حیاطی ارزان در کنار روشن کردن محیط برای شما، زیباسازی فضا و چشم نوازتر کردن محیط نیز می باشد پس خیلی دنبال چراغ حیاطی ارزان نباشید و گاهی هم کیفیت را مدنظر داشته باشید

کیفیت ساخت

حتما حتما به کیفیت محصول مدنظر خود توجه داشته باشید. بهتر است چراغی که انتخاب می کنید از کیفیت ساخت بالا و به طبع از گارانتی قابل اعتمادی نیز برخوردار باشد و در کنار آن قیمت مناسب. مقاوم بودن محصول در برابر آب، گردو غبار، نور خورشید و عدم تغییر رنگ در ساختار ظاهری خود از جمله نکات مهمی است که در این خصوص باید به آن توجه کنید.

قیمت چراغ حیاطی ارزان

چراغ حیاطی ارزان و باکیفیت

توجه به قیمت چراغ حیاطی ارزان و باکیفیت

قیمت مناسب چراغ حیاطی با در نظر گرفتن تمامی موارد فوق به انضمام نام و برند تولید کننده آن تعیین می شود. با این حال توجه داشته باشید که جنس محصول و بدنه آن و همچنین مدل آن از جمله ویژگی هایی است که بر روی قیمت آن بسیار تاثیرگذار است. البته توجه داشته باشید که همه این ها بایستی با در نظر گرفتن متراژ حیاط منزل شما در نظر گرفته شود و با صرفه جویی در موارد غیر ضروری می توانید چراغ حیاطی ارزان و باکیفیت و با قیمت مناسب داشه باشید

منبع: وب‌سایت لیست بیست

 

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید چراغ حیاطی ارزان توجه شما را چند مدل برتر از این محصولات جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این محصولات روشنایی از کیفیت بسیار قابل توجهی برخوردار هستند که جدیدترین طراحی های روز چراغ های حیاطی و استاندارد لازم را نیز دارا هستند ولی در عین حال دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نظر خود دست پیدا کنید